Focení s děvčaty :)

Ahoj, všechny vás zdravím a přeji krásný víkend. Konečně po týdnu vylezlo sluníčko, tak už to venku vypadá sympatičtěji a člověk má hned lepší náladu. Je mi moc líto, že tohle počasí nebylo v týdnu, protože jsem se těšila, jak s mamkou a se sestrou budu jezdit po výletech a udělám nějaké exteriérové portréty, ale bohužel... zákon schválnosti!
Tak jsem si alespoň trochu natrénovala focení v ateliéru a hru se světly, tak vám sem dám pár obrázků na ukázku. Napište mi, jak se vám líbí, nebo nelíbí a pokud to druhé, tak proč. Protože jak už to bývá, chybami se člověk učí, tak ať vím, na co si dát příště pozor! :) 

Navíc dosti koketuji s myšlenkou, zda se do focení pustit naplno a fotit na zakázku, ale vlastně vůbec netuším, zda tomu mé fotky odpovídají. Jestli si vůbec mohu dovolit vyjít "s kůží na trh". :)
Proto budu moc ráda, když mi napíšete své názory, zda byste si u mě nechali udělat fotečky a zase - pokud ne, tak mi určitě napište proč, ať to příště napravím. :)
Komentáře

 1. Mně se fotky moc líbí, ale hodnotím pohledem laika, tedy pocitově, ne z technického hlediska. Třeba ta koláž jak maminky se sestrou, tak maminka samotná, to jsou moc pěkné fotografie. Já bych se nechala vyfotit hned :) Být tebou bych do toho šla :) Máš cit, to je vidět.

  OdpovědětVymazat
 2. Mne sa páči fotka kde je psík :)

  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji, je pořád co se učit a z milionu fotek vybírám pár a po týdnu už se mi zase třeba vůbec nelíbí... Stále objevuji nové funkce foťáku, atd. i když manuál zrcadlovka je prostě nej. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat