KNIŽNÍ TIP 1/8


Ahoj!

Jsem zpět s knižními tipy a dnes jsem se zaměřila rovnou na dvě knížky - na dvě horké novinky z Euromediagroup. Jedna se ponese na romantické vlně a ta druhá... Ta bude hooodně strašidelná. :)


První knížka, která mě zaujala a kterou si rozhodně pořídím je Skvrna od Gillian Flynnové. Tuto autorku myslím vůbec nemusím představovat a tato její povídka má představovat přímo mistrovské hororové dílo. Jsem tedy napnutá, zda bude opravdu tak skvělá. Už dlouho nic od této autorky totiž nevyšlo a mně začínal její drsný styl psaní dost chybět.
Anotace ZDE


Druhou knihou, která pro mě bude sázka na jistotu je nová kniha Kate Mortonové - Ztracený slib, což je jedna z mých opravdu nejoblíbenějších autorek. A protože mám pocit, že její knihy už snad přinesly všechno tajemné, romantické a strhující, co mohly, jsem moc zvědavá, co vymyslela tentokrát. 
Anotace ZDE.
(V tomto odkazu ji také seženete nejlevněji.) :)


A co zaujalo v poslední době vás?

Vaše Sabi! :)


Komentáře

 1. Zaujala mě Skvrna, ale jak jsem se dívala, je to drobeček :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvrna vypadá hodně dobře, škoda, že to je jen povídka o 70 stranách... A Kate Morton jsem si nedávno oblíbila, takže se určitě poohlédnu i po její nové knize :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ztracený slib vypadá hodně zajímavě. Už jsem po ní koukala a rozhodně si jí chci přečíst. :)))

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé tipy :) Pokukuji po Ztraceném slibu :) Skvrna také zaujala, ale vzhledem k tomu,ž e je to jen povídka, ji pořizovat nebudu :)

  OdpovědětVymazat
 5. No Skvrna je opravdu tenoučká, ale když už ji vydali, musím ji mít také. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat