pondělí 31. července 2017

Unboxing 1/7


Ahoj moji milí knihomolové! :)

Jak vidíte, mám tentokrát na rozbalování pomocnici. Původně jsem si říkala, že zkusíme unboxing natočit na video, ale jen jsem foťák nastavila tak, abychom byly s Nelinkou vidět, rozběhla se k němu a chtěla ho štelovat a koukat na obrázky. Nechápe ještě, že ty obrázky musíme nejprve vyfotit. :) A tak jsem to v rychlosti zdokumentovala opět fotograficky. Byl to mazec, protože Nelu zajímalo, co v balíčku je, resp. co by tam mohlo být. Je totiž naučená, že balíčky posílá babička a vždy je tam něco pro ni. A tentokrát knížka? A navíc pro mámu! No, nezájem. :D Knížku položila za sebe a nakukovala do balíku, jestli tam náhodou něco nepřehlédla. :)

A co to v balíčku bylo? Byla to pošta z nakladatelství Euromediagroup a knížka na kterou už měsíc čekám. Hold jsou prázdniny, dovolené a vše se tak trochu víc courá...


Mramor a plátno od Stephanie Storey by měl být historický román z renesanční Florencie o "souboji" dvou největších umělců té doby, kterak vedle sebe tvoří a usilují o přízeň mecenášů, neboť jen malbou či sochařinou člověk nebyl živ. Bylo třeba mít někoho, kdo za díla bude platit...


Ta obálka je prostě nej... (je matná, drsná a zlacená... naprosto dokonalá!)


Kdo budete knížku chtít zakoupit, nejlevněji ji seženete TADY! :)

S láskou...

Sabi a Nela :)

4 komentáře:

 1. Sabčo, tak u této se obzvlášť těším na recenzi, protože já už na ni v knihkupectví koukala. Občas mě láká i tento žánr. Počkám si na recenzi a ať se ti knížka líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tu jsem uz zahledla a zaujala me uz obalkou, ktera je prekrasna. :-) Tak at se ti kniha libi a tesim se na recenzi. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tvoje milovaná Itálie :-)Příště by tam mohli přibalit i něco pro malou čtenářku :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Obálka je opravdu nádherná :) Taky jsem moc zvědavá na dojmy :)

  OdpovědětVymazat