Unboxing 1/8


Ahoj!

Vím, že unboxingy sem teď moc nedávám... je to tím, že buď to nestihnu, nebo knížky prostě nechodí, nebo chodí větší balíky, které pak ukazuji v novém formátu videa na mém you-tube kanálu... ale konec výmluv. Tentokrát na mě po návratu od rodičů čekaly balíčky hned dva. :)
První byl přímo od autorky Veroniky Černucké, která mi poslala svou novou knížku vydanou v nakladatelství MOBA. Jmenuje se Půlnoční vrah a anotaci si na ni můžete přečíst ZDE.
V knížce mám opět osobní věnování, které mi udělalo ohromnou radost - Verčo, děkuji! :) A mám ji naplánovanou k přečtení na září, tak snad se k ní dostanu a nic mi do toho nevleze. :)
Druhý balíček pak byl z nakladatelství Jota a obsahoval závěrečný díl YA trilogie z psychiatrické léčebny. Jmenuje se Katakomby, autorkou je Madeleine Rouxová a anotace je ZDE.
YA literaturu nečtu, až na minimální výjimky, ale tohle je série, která mě vážně hodně baví. Dokonce mnohem více, než slavnější Sirotčinec sl. Peregrinové...
Nejen, že je hodně napínavá a strašidelná, ale i grafické provedení je prostě dokonalé. Jo, tohle vážně můžu. :)

S láskou Sabi :)

Komentáře

 1. Pěkné kousky :) Katakomby vypadají celkem zajímavě :) Přeji hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, tyhle "Peregrinovky a spol." jsou co se provedení týče prostě krásný! :) A pěkné balíčky, ať knihy dělají radost :)

  OdpovědětVymazat
 3. Katakomby bych si v budoucnu také ráda pořídila. :) Přeji pěkné čtení. :)

  OdpovědětVymazat
 4. There is SHOCKING news in the sports betting industry.

  It's been said that any bettor needs to see this,

  Watch this now or stop placing bets on sports...

  Sports Cash System - Automated Sports Betting Software

  OdpovědětVymazat

Okomentovat