Knižní shrnutí - září 2017


Je téměř konec října a já se konečně dostávám k tomu, abych dala dohromady shrnovací článek o knihách. Ani tentokrát se nebudu moc rozepisovat o kultuře, protože s nemocnými dětmi jí vážně moc nemám. Musím se však pochválit, protože v září jsem četla vážně vážně hodně. Přečetla jsem celkem 13 knížek a k tomu jsem si poslechla 3 audioknihy. Na všechny jsem samozřejmě recenze udělat nestihla, ale na některé ano. Ty pak najdeme na mém you-tube kanálu, nebo tady na blogu.


Shrnující video k přečteným knihám můžete zkouknout tady:

          

Ani knižních přírůstků jsem neměla právě málo. Celkem bylo 13 přírůstků hmotných knížek. Bylo to tedy hlavně díky tomu, že jsem měla narozeniny a plno knížek tedy bylo mými narozeninovými dárky. Ale ani recenzních výtisků nebylo málo a další měsíc jich bude ještě více. S tím, jak jsem se rozečetla, jsem totiž více optimistická i při nakupování a vybírání recenzních výtisků. A tak se mi knihovna opět plní...

Shrnující video k zářijovým přírůstkům je tady:

  


V září jste také mohli vidět několik videí k novinkám některých nakladatelství. I když mám dohodu s více z nich, ne všechna nakladatelství vydávají větší množství knížek měsíčně. Proto tady vidíte nejvíce Alpress, který vydává knížek opravdu požehnaně a také Metafora se začíná "rozjíždět".  Své novinky za poslední dobu mi poslalo také Presco group (Ella a Max), jejichž kuchařka se stává mou velmi oblíbenou knihou. I když jsem podle ní pekla jen jednou, protože momentálně mě Jiřík nenechá moc tvořit ani v kuchyni, každou chvilku si v ní listuji a vymýšlím, co budu péci příště. Navíc se přistihuji, že čím dál více pokukuji po kuchařských knihách, kterých je na trhu stále více a jsou čím dál krásnější. Už vím, které si koupím příště, ale zatím si to nechám pro sebe. :)

Videa s novinkami můžete vidět tady:


A to by bylo k září vše. Já už mám plnou hlavu října, tak doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Mějte se krásně a čtěte! :)

Vaše Sabi!Komentáře

Okomentovat