Knižní přírůstky - červen - Nákup v Levných knihách


Krásný den!

Asi jste si všimli, že v poslední době vážně vůbec nestíhám přidávat články. Jednak je to tím, že se mi rozbil Olympus, kterým jsem dřív fotila všechno na blog a přenos fotek s ním byl podstatně rychlejší. S Canonem mi vždycky trvá hrozně dlouho, než to přehážu a zpracuju. No a pak jsem se začala intenzivně věnovat copywritingu - což uvidíte ještě v dalších přírůstcích :) - a tak většinou píšu články na zakázku a na blogy už nezbývá čas. No jo, když má člověk na starost dvě děti, dva psy, barák a zahradu, tak hold musí něco oželet. 


A proto dnes jen stručně ve fotkách - podrobnější info ke knížkám najdete již ve videu na mém you-tube kanálu. :)


100 dní štěstí je knížka, po které jsem pokukovala již dlouho. Má skvělé hodnocení, neznám snad nikoho, komu by se nelíbila no a za cenu 89 Kč tam nemohla zůstat. Ve čtení je hned teď na řadě. :)


Krvavé příběhy z hradů a zámku jsou krátké kapitoly věnované českým a moravských hradům a zámkům, kde autor vypráví o jejich krvavých dějinách. Zajímavé a místy strašidelné kapitolky si budu vyhledávat a číst vždycky, když někam pojedu, nebo budu potřebovat o něčem psát. :)


A Umění v krvi je bravurně napsaný román o Sherlocku Holmesovi, který už mám přečtený. Zhltla jsem ho na jeden zátah a nemohla se odtrhnout. Opravdu skvělá knížka. Absolutně nechápu, kde se vzala v LK. Pokud máte rádi Sherlocka a příběhy v tomto duchu, určitě pro ni utíkejte!


A to je vše. Snažila jsem se držet a nevzala vše, co jsem chtěla, ale prostě jsem se snažila držet při zemi. I tak se mi to nedaří. I když teď čtu své knihy docela hodně, stále se pohybuji kolem padesáti nepřečtených kusů, které čekají, až se k nim dostanu.

Mějte se krásně, čtěte a utíkejte do LK, ať na vás zbude. :D

Vaše Sabi!

Komentáře

  1. Hlavně poslední dvě knihy mě hodně zaujaly. Nad Uměním v krvi jsem přemýšlela, protože Sherlocka mám moc ráda. Zatím jsem odolala, ale uvidíme, jestli mi to vydrží. :))

    OdpovědětVymazat
  2. Umění v krvi je skvělá kniha .A v Levné knize je bohužel kvůli tomu, že nakladatelství nevydá další díly... :-(

    OdpovědětVymazat
  3. Vážně? Ach ne... :( já bych strašně moc chtěla pokračování. Napsala to báječně! Úplně jsem před sebou viděla filmového Sherlocka a Watsona.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat