I já jsem podlehla...Tak jo... přiznávám se, i já jsem podlehla. Čemu? Podle obrázků už to přece musí být jasné. Omalovánkám přece... :)
Antistresové omalovánky jsem začala registrovat někdy v létě 2015, kdy jsem vymýšlela dárek k svátku pro svojí mamku. I když jsem nakonec vybrala něco jiného, říkala jsem si, že je musím pořídit alespoň k Vánocům. A tak jsem v listopadu objednávala... nejprve dvoje, pak ještě jedny, vždycky jsem si říkala, "a tyhle zbudou pro mě".
Nezbyly!
Vždycky jsem ještě vymyslela někoho dalšího, koho by omalovánky určitě potěšily. Nakonec jsem ještě poslední přikupovala dva dny po Štědrém dnu, když jsem jela k našim, přesvědčená, že je přece jen té mojí mamce koupím, i když už  jsem pro ni vezla balíčků dostatek.
Kupodivu si je prohlídla a okomentovala to, že tam není barevný mustr a jak má vědět, kterou barvou vybarvovat. Tak jsem namítla, že kdybych to věděla, koupila jsem jí v papírnictví Křemílka a Vochomůrku. :D
Ale pryč od toho... Jak už jsem psala výše, i já jsem podlehla. Já, která neví co dřív, v knihovně kupu nepřečtených knih, v hlavě milion nápadů na nové články, knihy a jiné texty... Já, která má vystudovanou uměleckou školu a umí kreslit a malovat bez předtištěných čar, mám najednou vybarvovat něčí nápady? Nu... asi móda je móda, ale naprosto mi vyhovuje, že se nemusím soustředit, můžu si vybarvovat, jak se mi zlíbí, neřešit, jestli to vypadá dobře, či nikoliv, jestli přetáhnu, nebo zvolím divné barvy. Zkrátka si u toho relaxuji a to je vlastně účel.
Takže ano, jsem v tom až po uši!
Zatím s obyčejnými pastelkami a jedním druhem omalovánek, ale to se určitě časem změní. Na facebooku i na mnoha vašich stránkách vidím různé druhy a dělám si pomyslný seznam, co si nutně potřebuji dokoupit.
Takže vzhůru do toho! :)
A tady ještě pár mých obrázků... Některé už jste tady mohli vidět, některé ještě ne. Snad se budou líbit. Jak píši, žádné umělecké ambice u toho nemám, ale když se mi podaří zvolit pěkné barvičky, mám z toho radost. baví mě vymýšlet nové kombinace, experimentovat a zkrátka vybarvovat a vybarvovat. :)


A dva obrázky na kterých jsem testovala nové progresky...A jelikož mám úžasného manžela, který ví, že miluji historii, hrady, rytíře atd., pořídil mi omalovánky Hra o trůny, které dorazily v úterý ráno poštou. Udělal mi obrovskou radost a už se nemůžu dočkat, až se do nich ponořím. :)Než jsem stihla zveřejnit příspěvek, tak se mi podařilo vymalovat první obrázek z Hry o trůny, takže zde je: 
Komentáře

 1. Odpovědi
  1. Děkuji. :) Ještě přemýšlím o těch linerech. (Píše se to tak, doufám. :) ) Na ty mandalky...

   Vymazat
  2. Linery jsou skvělé na všelijaké ty titěrnosti :) Koupila jsem si ještě gelovky, ale z těch moc nadšená nejsem.

   Vymazat
 2. Obrázky jsou krásné. Hra o trůny mě také dostala, a to jsem se ji bála, že mě nechytne :-D Jak je vidět tak obavy byly zbytečné :-D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat