Podvečerní focení... :)


Krásný nedělní večer přeji vám všem, kteří jste zabrousili na můj dnešní fotočlánek. Jelikož kvůli neustálému sněžení sešlo z plánovaného výletu na Křížový vrch u Českého Krumlova, využila jsem klidný podvečer k vyzkoušení foťáku v tlumeném světle. 
Dcerka se na focení moc netvářila. Zbaštila kašičku z ovesných vloček a banánu, a očividně jí to dodalo mnoho energie, takže jsem měla pocit, že nefotím čtyřměsíční mimino, ale pytel plný ještěrek. :)


A ještě pár fotek z focení z předchozího dopoledne. To byla trochu klidnější, ale stejně jí více zajímala půjčená hračka. :)A co vy? Jak jste si užili víkend? Využili jste ty hromady sněhu, co se sypou z nebe a vyrazili na lyže, běžky či sáně?

Komentáře

  1. Sabi, malá je opravdu kouzelná :) My jsme dnes s manželem vyrazili trochu do přírody, kde jsem téměř marně hledala zbytky sněhu, abych konečně měla trošku zimní fotografie. Byla to opravdu bída, ale nakonec jsem něco ulovila. Bylo nádherně, tak jsem si pobyt na čerstvém vzduchu pěkně užili. Jen by u nás mohlo taky ještě zasněžit :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tady celý víkend padal a padal. Manžel pořád jen odhazoval sníh, s kočárem pak přijeli po hodině úplně zapadaní... jsem zvědavá zda to vydrží. Dneska má být mrazivo a slunečno, tak bych mohla zase vyvenčit foťák. Uvidíme...

      Vymazat

Okomentovat