Videorecenze: Tomáš Zářecký - Utopeni ohněm


Nakladatelství: Beletris
Počet stran: 296
Rok: 2015

Anotace:
Útvar pro zvláštní případy je povolán k záhadné oběti. V městském parku visí ve skleněné vitríně plné agresivních zmijí nahá dívka spoutaná řetězy. Zanedlouho se objeví další bizarní oběť a nad milionovou metropolí se rozprostřou temná mračna strachu.
Major Ladvak se svým týmem se snaží dopadnout brutálního vraha, ale rafinovaný protivník kriminalistům uniká a navíc přes internet začne promlouvat k veřejnosti. Když odhalí své plány, ve městě propukne panika…

Recenze:A ještě oblíbené fotky... Tentokrát je jich méně a nejsou tak precizní. Fotila jsem venku jen v tričku a opravdu mi nebylo teplo. Mimochodem... manžel vůbec nechápal, na co potřebuji zápalky a kanystr s benzínem. :)
Komentáře

 1. Knížka je velice zajímavá, podle recenze mě upoutala. Ale mám vysoké nároky na stav knížky , kterou kupuji , zejména pokud je nová. Preferuji pevnou vazbu i když je dražší, ale koupila bych si i knihu brožovanou, pokud není k sehnání v pevné vazbě, ale to co tato knížka udělala....... popravdě přečetla sem v životě stovky knih a nikdy sem nic takového neviděla a to knížky jdou z ruky do ruky a jsou stál v top stavu, jako nové. Toto je velké mínus, opravdu velké.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak mi psal Tomáš, pokud to knížka udělá, je možné ji reklamovat. Ale je to opravdu hodně nepříjemné a otravné...

   Vymazat
 2. Moc se mi líbí, když fotografie souvisí s dějem :)

  OdpovědětVymazat
 3. Skvela recenze,a kniha s venovanim, to musi potesit kazdeho ctenare:-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat