Unboxing *22


Krásný den!

Je tady neděle a já mám pro vás trochu opožděný unboxing. Balíček dorazil sice už v pátek, ale ještě jsem se nedostala ke zpracování článku. 
Ale nebudu to zdržovat... Pojďme se mrknout do balíčku. :)

Sedmilhářky z nakladatelství Cosmopolis jsem okukovala hodně dlouho. Jelikož mě čím dál víc baví číst takové ty deníkové články na blozích, anotace mě lákala opravdu hodně a to i když jsem blog těchto dvou hereček dosud neznala. 


Marika Šoposká - Berenika Kohoutová
Sedmilhářky


Sedmilhářky jsou dvě a mají jasná pravidla!

Marika je systematická, zodpovědná, pracovitá, dochvilná a její život se ubírá správným směrem. Berenika je chaotická, roztěkaná, nedochvilná, líná a její život se každý den změní tak o sto osmdesát stupňů. Přičemž si tyto své vlastnosti mohou kdykoliv vyměnit. Velmi často a rády to také dělají.

Sedmilhářky mluví nahlas, zlobí, hodně milují, pijí spoustu kafe a taky docela dost vína. 
Mají stejné oči, stejné kluky (a to doslova!), stejné krémy, stejnou školu, stejné sny, stejnou tchyni a stejnou chalupu. Vychovávají celkem tři nevlastní a jedno vlastní dítě. Zatím…

Deník je plný (ne)skutečných zážitků o tom, jak žijí, co dělají, čím se baví dvě Sedmilhářky, které nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní na cizí zvonky a zapomínají dětem vyměňovat pleny…
Věříte tomu? Přečtěte si 7lhářčí deník a uvidíte, jak to s nimi prostě je. Nudit se rozhodně nebudete!

Ministryně sedmilhářství varují: „Tato kniha způsobuje neposednost, záchvaty smíchu, tvrdošíjnost a bezvýhradní lásku k dobru!“Tak co? Nalákala vás anotace jako já? Musím napsat už teď, že mě naprosto okouzlila forma zpracování této publikace. Musíte ji prostě držet v ruce, abyste si ji dokonale užili! :)

Komentáře

  1. Knížku jsem nečetla, ale vypadá dobře :) Určo se po ní podívám.

    Blog by Vea

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem zvědavá, co na knihu řekneš... Já mám k těmto titulům (Kafe a cigárko, PS, ...) trochu averzi, ale tohle vypadá docela slibně... :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat