Unboxing 2/2017


Ahoj!

Jak nejlépe začít nový týden? S balíkem nových knížek. :D
Takže jsem tu zpět s novým unboxingem. Tentokrát jde o recenzní výtisky pro web www.vaseliteratura.cz. Jedná se o dva poklady, na které jsem se těšila celý prosinec, ale měla jsem toho moc, tak jsem s objednáním trochu počkala. Obojí jsou vlastně kousky do sbírky. Jedno je do sbírky knih z nakladatelství Odeon a druhá kniha je šestý díl do série. Ale nepředbíhejme...Jedná se o jeden balík, protože jak Knižní klub tak Odeon spadá pod skupinu Euromedia group s.r.o.
A ano, jsou tam dva poklady... První je thriller Norma od Sofi Oksanen, který mě láká už od chvíle, co vyšel. A pak Lest kočovné nevěstky. Šestý díl do série středověkých románů s nevěstkou Marií od Iny Lorentz. Kdo máte rádi dobrodružné romány ze středověku, které jsou trochu šmrncnuté romantikou, ale není to žádná červená knihovna, tak tato térie je přesně pro vás. Je však opravdu potřeba začít prvním dílem, abyste věděli, o co jde. :)Sofi Oksanen - Norma

Anotace:
Hlavní postavou nového románu Sofi Oksanen je mladá žena Norma Ross, která bydlí v helsinské bohémské čtvrti Kallio. Je osamělá, avšak osamělost je částečně dobrovolná. Jediným blízkým člověkem, a také jediným, kdo znal Normino tajemství, byla její matka Anita. Ta spáchala sebevraždu skokem pod metro… Po pohřbu kontaktuje Normu neznámý muž a přesvědčuje ji, že je i v jejím zájmu si s ním promluvit. Strhující thriller z pera známé finské spisovatelky.


Iny Lorentz - Lest kočovné nevěstky

Anotace:
Mariino putování za Svatým grálem! Bývalá kočovná nevěstka Marie se už dávno usadila a těší se ze šťastného života v kruhu své rodiny. Když nedaleký lesní klášter přepadne tlupa řádových rytířů, kteří pátrají po Svatém grálu, jedné z jeptišek se podaří uprchnout ve snaze vyhledat pomoc. Muži ji však pronásledují a chtějí ji zavraždit. Marie ji zachrání a vzápětí se tak sama zaplete do život ohrožující štvanice. 

Četli jste některou z knih? Napište mi, jak se vám líbila Norma, na tu jsem hodně zvědavá. A taky se mi přiznejte, kdo zná Kočovnou nevěstku a miluje ji tak, jako já. :)

Vaše Sabi!


Komentáře

 1. Normu jsem četla někdy v prosinci a trochu jsem byla zklamaná. Místy zmatené, překombinované, nic neříkající kapitoly, do teď moc nevím, co si o ní myslet. Tak ale třeba se Ti bude líbit, sto lidí, sto chutí :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to jsem zvědavá na tu Normu :)) Už jsem o ní slyšela...

  OdpovědětVymazat
 3. There is shocking news in the sports betting industry.

  It's been said that every bettor needs to look at this,

  Watch this now or quit betting on sports...

  Sports Cash System - Advanced Sports Betting Software

  OdpovědětVymazat

Okomentovat