Unboxing - 8/2017


Krásný večer!

Včera se mé srdéčko tetelilo štěstím, protože mi přišel vytoužený balíček. Opět po roce jsem měla možnost vybrat si knihu ze spolupráce s e-shopem Megaknihy a já věděla úplně přesně, kterou novinku "nutně potřebuji"!. :)

Myslím, že nemusím autorku ani knihu dlouze představovat. Jedná se o novinku z nakladatelství Brána, z pera vynikající Barbary Erskinové. Kniha se jmenuje Spáčův hrad a skrývá to, co všichni od autorky očekáváme - napínavý, dobrodružný, romantický a tajemný příběh. 

Knížka je opravdu nesmírně krásná. Brána se v poslední době snaží a knihy Barbary Erskinové jsou stále hezčí a hezčí. Ten přebal... prostě božský a Barbara Erskinová si to rozhodně zaslouží.

Megaknihy poslali balík velmi pečlivě zabalený. Pevný karton zajištěný plastovými páskami, uvnitř bublinkové folie... A nechyběla samozřejmě sběratelská záložka a samolepka. V tomto knižním e-shopu nakupuji nejčastěji a nejraději. Jednak díky super cenám za knihy i poštovné, perfektně zabalených knihám ve výborném stavu a také díky skvělé komunikaci s pracovníky obchodu. A to nepíši jako recenzent, ale především jako spokojený zákazník. :)

Ale pojďme už se podívat na fotky...
A co vy - už jste knihu zaznamenali? Máte ji doma, nebo jste ji dokonce už četli?
A jak se vám líbila?

Vaše Sabi! :)

Komentáře

 1. Nezaznamenala, ale rada bych zkusila knihu tohoto zanru :)

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, ta knížka je prostě tak kráááásná :) Těším se na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
 3. Měla jsem ji v ruce, je nádherná... Když já se na Erskinovou teprve chystám, ještě jsem od ní nic nečetla...

  OdpovědětVymazat
 4. Od Erskinové jsem zatím nic nečetla. Nebude asi tak úplně můj žánr, ale tahle obálka se prostě nedá přehlédnout. Je opravdu krásná. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tento žánr nemusím, nicméně obálka je krásná.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat