Velký hromadný unboxing :)


Krásný páteční podvečer!

Je mi jasné, že spousta z vás si nyní užívá, nebo bude užívat v následujících dvou dnech svátek knihy na Světě knihy v Praze. Já se letos ze zdravotních důvodů účastnit nemůžu a tak jsem si trochu možnost nákupu knížek kompenzovala v podobě nových balíčků, které v posledních třech dnech dorazily. 


Sice to od rána vypadá, že už toho asi moc nepřečtu a že si víkend budu užívat úplně někde jinde, než s dcerkou na zahradě a s knížkou v ruce, ale i přes to, jak divně mi dneska je, jsem si řekla, že vám sem musím rozbalovačku dát. :)
Omluvte mě proto, že nedám ke knížkám anotace - na většinu z nich stejně uvidíte v nejbližších týdnech recenze a ty jsou určitě lepší. :) Samozřejmě za předpokladu, že budu mít hodné spinkající miminko a budu zvládat. :)


První balík dorazil už tradičně z Megaknih. Byly v něm dvě knížky - jedna pro mě a jedna pro švagrovou. Protože měla má švagrová narozeniny a 1.5.2017 vyšla kniha blogerky a skvělé mámy Terezy Melišové - Dítě jménem Kuba, bylo jasné, že ji musím objednat. Ostatně, ani já o tuto novinku nepřijdu, švagrová mi ji na oplátku objedná "do kouta". :) Takže je to vlastně, jakoby obě knihy byly pro mě.
No a druhou knížku jsem přihodila - přece nebudu objednávat jen jednu, ne? :D
Je to novinka Lenky Horňákové - Civade, Marie a Magdaleny, na kterou jsem fakt moc zvědavá, protože jsem od ní ještě nic nečetla.


Druhý balík dorazil z nakladatelství Omega, resp. z Knih Dobrovský. Jedná se o recenzní výtisk od Kate Rhodes s lákavým názvem Tajemství hřbitova Cross Bones. Tuto knížku už čtu, jsem skoro v polovině a zatím se mi dost líbí. I když jsem čekala trochu něco jiného, čte se velmi dobře a doufám, že teď už bude opravdu hoooodně napínavá. :)
A poslední balík - ano, opravdu balík - dorazil od mé čtenářky a členky naší oblíbené facebookové skupiny Čteme, co nás baví a naplňuje. Všimla si totiž, že se ptám v jakých antikvariátech čtenáři nakupují a nabídla mi ke koupi některé knihy, které měla v nabídce. Protože ceny i knihy byly hodně lákavé, vybrala jsem od každého trochu. Něco z klasiky, něco z beletrie a něco ze starších detektivek, které jsem dříve hodně střídala s Agathou Christie a které mají své neopakovatelné kouzlo. :) Navíc jsem v balíčku jednu detektivku našla jako překvapení navíc. Tímto ještě jednou moc děkuji za super obchod. :)


A to je k této velké rozbalovačce vše. Doufám, že jsou fotky takové, abyste všechny názvy a autory přečetli, kdyby ne a něco vás zajímalo, napište mi do komentáře. Pokud nebudu na porodním sále, tak odpovím. :)

Mějte se krásně, užívejte slunečných dnů, víkendu a knížek.

Vaše Sabi!

Komentáře

 1. Tajemství hřbitova vypadá skvěle, budu se těšit na recenzi :-) Přeju hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Případ Pegasus je fajn, jinak přeju, ať se knížky líbí :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné kousky, Sabi :) Ta knížka o Kubovi mě zaujala, hned jsem si našla blog :) A samozřemě držím palce, kdyby se náhodou o víkendu už něco přihodilo :D

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné kousky :) Marie a Magdaleny jsem si taky pořídila, ale jsou v pořadí :) Hodně štěstí kdyby něco :)

  OdpovědětVymazat
 5. To Tajemství hřbitova vypadá přímo úžasně. :)
  Jinak gratuluji a tiše závidím takovou nadílku knih ^^

  Gabux

  OdpovědětVymazat
 6. To jsou skoro Vánoce :-) Tajemství hřbitova bych taky brala.
  http://siraelxy.blogspot.cz/2017/05/co-da-maminkam-ke-svatku.html

  OdpovědětVymazat
 7. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know you can get these ON AUTOPILOT AND TOTALLY FOR FREE by getting an account on Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat

Okomentovat