Unboxing 1/7


Ahoj moji milí knihomolové! :)

Jak vidíte, mám tentokrát na rozbalování pomocnici. Původně jsem si říkala, že zkusíme unboxing natočit na video, ale jen jsem foťák nastavila tak, abychom byly s Nelinkou vidět, rozběhla se k němu a chtěla ho štelovat a koukat na obrázky. Nechápe ještě, že ty obrázky musíme nejprve vyfotit. :) A tak jsem to v rychlosti zdokumentovala opět fotograficky. Byl to mazec, protože Nelu zajímalo, co v balíčku je, resp. co by tam mohlo být. Je totiž naučená, že balíčky posílá babička a vždy je tam něco pro ni. A tentokrát knížka? A navíc pro mámu! No, nezájem. :D Knížku položila za sebe a nakukovala do balíku, jestli tam náhodou něco nepřehlédla. :)

A co to v balíčku bylo? Byla to pošta z nakladatelství Euromediagroup a knížka na kterou už měsíc čekám. Hold jsou prázdniny, dovolené a vše se tak trochu víc courá...


Mramor a plátno od Stephanie Storey by měl být historický román z renesanční Florencie o "souboji" dvou největších umělců té doby, kterak vedle sebe tvoří a usilují o přízeň mecenášů, neboť jen malbou či sochařinou člověk nebyl živ. Bylo třeba mít někoho, kdo za díla bude platit...


Ta obálka je prostě nej... (je matná, drsná a zlacená... naprosto dokonalá!)


Kdo budete knížku chtít zakoupit, nejlevněji ji seženete TADY! :)

S láskou...

Sabi a Nela :)

Komentáře

 1. Sabčo, tak u této se obzvlášť těším na recenzi, protože já už na ni v knihkupectví koukala. Občas mě láká i tento žánr. Počkám si na recenzi a ať se ti knížka líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tu jsem uz zahledla a zaujala me uz obalkou, ktera je prekrasna. :-) Tak at se ti kniha libi a tesim se na recenzi. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tvoje milovaná Itálie :-)Příště by tam mohli přibalit i něco pro malou čtenářku :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Obálka je opravdu nádherná :) Taky jsem moc zvědavá na dojmy :)

  OdpovědětVymazat
 5. There's shocking news in the sports betting industry.

  It has been said that every bettor must watch this,

  Watch this or quit placing bets on sports...

  Sports Cash System - SPORTS CASINO ROBOT

  OdpovědětVymazat

Okomentovat