Knižní přírůstky 1/9


Krásný knihomolský večer přeji! :)

Nějak toho v poslední době moc nestíhám. Teda kromě čtení. Čtu jako o závod, protože s Jiříkem se nic jiného dělat nedá. Když si hrajeme, posloucháme audioknihy, jinak ho nosím v šátku či nosítku, uspávám, vozím v kočárku, a i když spí, vyžaduje ježdění, nebo nošení. Takže doma sice nic neudělám, ale držet u toho knihu, nebo čtečku zvládám.

Tolik tedy k vysvětlení, proč má aktivita tady na blogu - a vlastně i na tom druhém - nějak ustala. Jsem stále tady a stále pro vás, jen je obtížnější dostat se k počítači a psát, popř. zpracovat fotky do článku.

Dnes vám ukážu dva balíčky, při čemž ten druhý jsem vlastně nafotila už bez obalu. S tím, jak nestíhám psát, se totiž nezdržuji ani focením tzv. unboxingů, protože pak mám počítač zahlcený fotkami a nestíhám článkovat. Jenže když jsem viděla obsah toho druhého balíčku, který mi přišel od Ivanky, musela jsem prostě pro ten foťák běžet. :)


V prvním balíku z Euromediagroup se ukrývaly dva poklady do takové té menší sbírky - novinka od Gillian Flynové - Skvrna. (Anotace ZDE.) Kraťoučká, ale hodně zajímavá hororová povídka, kterou jsem zhltla za jedno venčící odpoledne u kočárku. A pak třetí díl Porodní báby z Benátek - Benátský proces od Roberty Richové. (Anotace ZDE.) Tu jsem dočetla dnes dopoledne jedním dechem a dokonce jsem kvůli tomu zrušila i plánovaný oběd. Naštěstí přijel manžel z práce dřív a dovezl nám ten svůj pracovní. :DA teď již ten krásný nadupaný balíček od Ivanky z blogu Bišonek v mém životě. Protože ví, že sbírám výtisky Kytice Karla Jaromíra Erbena, psala mi, že má jeden, který asi ještě nemám - opravdu jsem ho neměla - a že by mi ho poslala. Nadšeně jsem souhlasila a Ivanka mi ke Kytici přidala ještě další knížku - Únava materiálu (anotace ZDE) a hromadu nádherných záložek. Těch já nemám nikdy dost, protože mi je Nela neustále bere a někam si je schovává a tak si beru stále nové a nové. Jsem zvědavá, kde jednou tu její skrýš najdu. :)
A aby toho nebylo málo, protože Ivanka ví, jak ráda pálím svíčky a vosky, přidala mi ještě čtyři úžasné vosky od Yankee candle. Hned jsem si musela jeden zapálit a voní mi tady i teď, když píšu tento článek.

Ivance ještě jednou moc moc děkuji za nádherný balíček! 

Napište mi, zda jste knížky četli, jak se vám líbili a také, jestli sbíráte záložky a pálíte s přicházejícím podzimem svíčky a vosky. :)

Vaše Sabi!

Komentáře

 1. Tak to jsou krásné balíčky, tos musela být moooc hodná. :)

  OdpovědětVymazat
 2. There's SHOCKING news in the sports betting industry.

  It has been said that any bettor must watch this,

  Watch this or stop placing bets on sports...

  Sports Cash System - Sports Betting Robot

  OdpovědětVymazat
 3. Skvrnu jsem si včera půjčila a byla jsem překvapena "velikostí" :-) Že je útlá, to jsem věděla, ale ona je ještě malinkatá -)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat